top of page

O mnie

jaaaaa.png

Szukasz dietetyka i trenera który zrozumie Twoje potrzeby?
Zaufało mi już bardzo wielu podopiecznych!

Przeczytaj dlaczego:
 

Mam na imię Ania.
Sport od zawsze był moją pasją, chcąc poprawić jakość swojego życia zaczęłam zdobywać wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu jestem w stanie zrozumieć Twoje potrzeby i polepszyć komfort Twojego życia, poniżej prezentuje najważniejsze certyfikaty i zdobytą wiedzę:

  • Dietetyk - podyplomowo -  tytuł Specjalista do sprawy dietetyki

  • Trener Personalny kurs prowadzony przez Michała Karmowskiego mistrza Polski w kulturystyce

  • Kurs Dietetyki poziom I i II organizowany przez Instytut Dietetyki w Katowicach 

  • Instruktor Fitness - roczny kurs uprawniający do wykonywania zawodu

  • Kurs Kształtowanie kobiecej sylwetki organizowany przez Centrum Szkoleń Sportowych prowadzony przez Tadeusza Sowińskiego

  • Szkolenie Żywienie i suplementacja w zaburzeniach miesiączkowania ( postępowanie dietetyczne w przypadku PCOS, insulinooporności, oraz czynnościowym braku miesiączki FHA
    organizowane przez Centrum Szkoleń Sportowych prowadzone przez Tadeusza Sowińskiego

  • Studia wyższe na kierunku Pedagogika

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży, prowadzę swoją działalność i pomagam podopiecznym  w całym Kraju – bez względu na odległość.
Stawiam na edukację i rozwój, dlatego cały czas uczestniczę w szkoleniach zarówno z dietetyki jak i treningów.
Nie wyobrażam sobie życia bez sportu i zdrowych posiłków. Moją pasją jest pomaganie moim podopiecznym w realizacji celów związanych z kształtowaniem sylwetki – proponuję zdrowy styl życia, właściwe jedzenie i wspieram w uprawianiu sportu.


Decydując się na współpracę ze mną, uwierzysz, że Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie zależą tylko od Ciebie. Trening ze mną dostarczy Ci mnóstwo endorfin i poprawi wygląd Twojego ciała,  a dobrana przeze mnie dieta nie będzie nudna i pracochłonna. Wystarczy jedna decyzja, a Twoja nowa sylwetka będzie efektem ubocznym naszej współpracy.

bottom of page